Ana sayfa ÜrünlerÇok işlevli güzellik Makinası

8 in 1 çok fonksiyonlu yüz makine Tripolar Bipolar Sextupole RF

Sertifika
Çin Beijing LaserTell Medical Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Beijing LaserTell Medical Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
LaserTell güzellik cihazların outlooking profesyonel tasarım i `hiç DEMO makinesi test ettikten sonra, bir araya geldi, ben buluyorum kaliteli güvenilir olduğunu!

—— Ali - Almanya

LaserTell'r ürünleri Çin'deki en iyisidir. Daha fazla sipariş vereceğim ve LaserTell'i doktor arkadaşlarıma tanıtacağım.

—— Dr Ahmed

Biz müşterimize ilk IMED satılan ve çok iyi kalite vardır ve biz kol konnektörleri daha iyi gibi !! Şimdi ben konuştuk kampanya başlatabilirsiniz !!!

—— Gomez - ABD

Bir Med & Kozmetik Dermatolog olarak zaman sınırlı, bu yüzden benim ilk Spa kurarken, LaserTell benim bütçeye uygun cihaz tüm gereksinimleri ele!

—— Sharat - Hindistan

Ben sohbet şimdi

8 in 1 çok fonksiyonlu yüz makine Tripolar Bipolar Sextupole RF

8 in 1 multifunction facial machine Tripolar Bipolar Sextupole RF
8 in 1 multifunction facial machine Tripolar Bipolar Sextupole RF

Büyük resim :  8 in 1 çok fonksiyonlu yüz makine Tripolar Bipolar Sextupole RF

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin (İngiltere'de tasarlanan)
Marka adı: LaserTell
Sertifika: CE/ROHS/SGS/ISO13485/TUV
Model numarası: vBody

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1set
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Alüminyum ambalaj kutusu
Teslim süresi: 5 İş günü içinde
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: ayda 300 setleri
Detaylı ürün tanımı
Odaklı teknoloji: Kavitasyon + Lipo lazer (Diyot) + vakum + kesirli RF ultrason kavitasyon: 40KHz, 25W, 3 Seviye 1 * ¢ 80mm,
lazer lipo: Max.100mW, 650nm (Diode Laser), 6 × (büyük) Lipo Pedleri, 2 × Lipo Pedleri (küçük), Vakum basıncı: 0-100Kpa
Kesirli rf: RF Güç 30W, Frekans 5MHz, Görüntüleme: 8.4 "Gerçek renkli LCD dokunmatik ekran
Vurgulamak:

ağırlık azaltma donanımları

,

tam vücut lazer epilasyon

Lipo Lazer Vakum Kavitasyon İşlevli Güzellik Makinesi Tripolar Bipolar Sextupole RF


Özellikler:

Zirve gücü
1000W
Görüntüle
8.4 "Gerçek Renkli LCD Dokunmatik Ekran
Odaklanmış Teknoloji
Kavitasyon + Lipo Lazer (Diyot) + Vakum + Kesirli RF
Teslimat şekli
Nabız; CW
Ultrason Kavitasyon
Sıklık
40KHz
Çıkış gücü
25W
Çıkış seviyesi
3
Başlık nokta boyutu
1 * ¢ 80mm
Lipo Lazer
Çıkış Gücü / Her Diyot
Max.100mW
dalga boyu
650nm (Diyot Lazeri)
Başlık nokta boyutu
6 × Lipo Pedleri (büyük)
2 × Lipo Pedleri (küçük)
Vakum
Vakum basıncı
0-100KPA
Fraksiyonel rf
RF gücü
30W
Sıklık
5MHz

I. Sessiz Kavitasyon

40KHz Kavitasyon (Slient Technology)

Kavitasyon ultrasonik kafaları 40.000Hz (daha güçlü olanı daha güçlü) serbest bırakmaya başlar, güçlü ultrasonik, hızlı şişmanlık hücrelerini titreşir, hücrelerin içine ve dışına sayısız vakumlu hava cebi üretir, yağ hücrelerini kuvvetli bir şekilde etkiler, hücre zarının iç çatlamayı üretmesini sağlar. trigliseritin glisirin ve serbest yağ asidi olması için çözülmesidir.

Avantajları:

a. Emniyet;

b. Zeka;

c. Uzun çalışma ömrü;

Hepimizin bildiği gibi, kavitasyon kafasının daha sıcak olması, kavitasyon kafasının daha kısa ömür olması, bu yüzden bu yeni zeka frekansı ayar teknolojisi ile yaklaşık 10 kat çalışma süresi uzayabilir ve çok para tasarrufu sağlanabilir;

d. Daha iyi tedavi etkisi;

Öte yandan, çıkış gücü artırılacak ve etkili sonuç hızlı bir şekilde görülebilecektir.

II. RF - Daha Rahat, Daha Akıllı

Özel bir dokunma sensörü teknolojisi kullanan RF, tedavi sırasında çalışmaya başlama ve durma için iç RF prosedürünü tavsiye edebilir, çalışma koşullarında normal RF cilde dokunduğunda veya dokunmadığında enerji iletir, ancak 3D SMART RF bunu yapmaz çünkü Dokunma sensörü durumu algılayabilir, RF sadece RF probu cilde temas edene ve ışık yanana kadar çalışır, daha sonra RF'nin enerjisi cildin ısısına göre otomatik olarak ayarlanan düşükten yükseğe yükselir, böylece güvenlik faktörü artar. büyük ölçüde.

Radyo frekansının homojen dağılımının getirdiği rahatsızlık hissini etkili bir şekilde önler.

Nabız boşalması ve elektrik çarpması olmadan enerji çıkışı, geniş bir vücut bölgesinde tedavi edildiğinde daha kararlı ve güvenilirdir

III. Vücut için Vakum rf

Multi-Polar RF enerjisi, cilt dokusunu ve kollajen liflerinin gömülü olduğu ekstra hücresel matrisi seçici bir şekilde ısıtmak için cilt katmanlarına nüfuz eder. Yerel ısıtma, kollajen liflerinin derhal daralmasına neden olur ve aynı zamanda fibroblastların metabolizmasını arttırır, böylece yeni kollajen ve elastik liflerin üretimini hızlandırır.

Kollajen liflerinin kasılması ve kollajen ve elastik birikintilerin yenilenmesi, daha yumuşak, daha sağlıklı ve daha genç görünen bir cilt yaratarak cilt katmanlarını sıkılaştırır.

IV. LED Foton:

Kırmızı Işık (650 - 730 nm):

Kollajen üretimini teşvik edin. Kolajen, hasarlı dokuyu onarmak ve eski dokuyu değiştirmek için kullanılan temel proteindir. İnce çizgiler için en iyisi, ameliyat sonrası şişen gözenek boyutunu küçültmek.

V. Yüz ve Gözler İçin Çok Kutuplu RF

Papiller dermis kollajeni, sıcaklık 60 ila 70 Santigrat derece RF aralığında olduğunda hemen küçülebileceği için, kırışıklık tedavisinden sonra, müşteri derinin sıkılaştırıcı etkilerinin kaldırıldığı ve sıkılaştırıldığını hemen hissedebilir. Kolajen sürekli üretildiğinde, kırışıklıkları gidermek, yara izlerini gidermek, cilt elastikiyetini ve parlaklığını geri kazandırmak ve sarışın ve pürüzsüz hale getirmek için cilt papiller dermisinin kalınlığı ve yoğunluğu arttırılabilir. Kolajen artarken, operasyon yerinde taze cilt oluşur ve kırışıklıklar büyük miktarda hücre tarafından giderilir. Ek olarak, elastikiyetsiz veya kırışıklıklar olan alanda kalın azgın tabaka içeren korteks ayrıldığında, çevre cildi de yenilenecektir.

VI. Vücut ve uzuvlar için lipo lazer

Lazer Lipoliz, karın, kollar, erkek göğüsleri için bir prosedür olarak popülaritesini artırıyor,

kalçalar ve dış uylukların yanı sıra, çene hattını yeniden tanımlama gibi vücudun daha küçük alanlarını,

boyun ve çene bölgesi. Geleneksel liposuction olarak daha az risk taşır ve daha az invaziv bir cerrahi işlemdir

daha az kesi gerektirir ve daha az skarla sonuçlanır. Cildi sıkılaştırmak için sıvı liposuction sonrası lazer liposuction kullanırız.

Nasıl çalışır?
Ultrasonik kavitasyon:
Ultrason teknolojisine dayanan Kavitasyon, konsantre bir enerjinin doğrudan hastanın belirli bir bölgesine ateş etmesini sağlar ve deriyi, vasküler, sinir ve kas dokusunu değiştirmeden bırakarak deri altı yağ hücrelerini seçici olarak bozabilir. Adipoz dokusunun yok edilmesinden sonra, trigliseritler biçimindeki yağ, enzimatik olarak gliserole ve serbest yağ asitlerine metabolize oldukları hücreler arasındaki interstisyel sıvıya salınır. Suda çözünür gliserol dolaşım sistemi tarafından emilir ve enerji kaynağı olarak kullanılır, çözünmeyen serbest yağ asitleri karaciğere taşınır, burada diğer herhangi bir yağ asidi olarak işlenir - bunlar yiyeceklerden gelen yağ asitleri dahil. Hastaların çoğu, tek bir tedaviden sonra belli bir çevresel azalmayı açıkça görmektedir, ancak daha başka tedaviler önerilmektedir.
Lipo Lazer (Diyot):
Lipo Lazer enerjisi, yağ hücrelerinde (Deri altı tabaka) çalışan cilde güvenle nüfuz eder. Hücreler geçirildiğinde, yağ asitlerini, su ve gliserol veya trigliseritleri serbest bırakırlar. Yağ hücrelerinden ve vücuttan salgılanan trigliseritler bir enerji kaynağı olarak kullanılır. Yağ hücreleri önemli ölçüde küçülür ve inç kaybı ve selülitin giderilmesi sağlanır.
Vakum:
Mekanik Masaj için vakumlu ve özel olarak tasarlanmış silindirler, güvenli ve verimli bir ısı enerjisi dağıtımını kolaylaştırmak için cildi yumuşatır. Net sonuç depolanan enerjinin metabolizmasını arttırır, lenfatik drenajı arttırır ve gerçek yağ hücrelerinin ve yağ haznelerinin boyutunu azaltır veya küçültür.
Fraksiyonel rf:
Bu teknoloji, enerjinin stratum corneum, epidermis ve dermis'e kontrollü iletimi için çoklu RF kaynağının etkileşimini uygular. Aynı zamanda, minik elektrotlar istenen ablasyon derecesini elde etmek için sadece yeterli miktarda enerji sağlar. Dizi, minimum kesinti ve hızlı iyileşme için mikro kesirli bir ablasyon nokta ağı oluşturan birçok elektrottan oluşur.

Uygulamalar:

1. Vücut heykel, vücut şekli, selülit tedavisi
2. Lenf drenajı, kan dolaşımını hızlandırın ve metabolizmayı hızlandırın
3. İnce çizgileri ve kırışıklıkları azaltın
4. Yüzü kaldırın, tonlayın ve parlaklaştırın
5. koltuk altı ve bacaklarda cilt sıkın
6. Gebelik sonrası karnınızı şekillendirin ve sıkın
7. Dekolte, boyun, eller, dizler vb cilt gibi 'krep' tedavi

vBody

İletişim bilgileri
Beijing LaserTell Medical Co., Ltd.

İlgili kişi: Lasertell

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)